افسانه رحیمی . کارشناس کودکان استثنایی . روانشناس ارشد کودک و نوجوان . مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی

روش صحیح درس خواندن = موفقیت

نویسنده : افسانه رحیمی | تاریخ : 04:42 ق.ظ - جمعه 30 آبان 1393چند نکته‌ی مهم برای افزایش کیفیت مطالعه

 

بیش‌ترین توصیه‌ای که به دانش‌آموزان می‌شود، افزایش ساعات مطالعه و رساندن آن به حد مطلوب است. البته در کنار این مسئله باید مفید بودن این ساعات را هم در نظر گرفت. در این راستا به موارد زیر توجه کنید:

(برای دسترسی به بقیه مقاله، به ادامه مطلب مراجعه کنید)

دسته بندی : روش های مطالعه , توصیه هایی برای یادگیری بهتر ,
 

کارگاه آموزشی مهارت های موفقیت تحصیلی

نویسنده : افسانه رحیمی | تاریخ : 07:31 ب.ظ - دوشنبه 26 آبان 1393
کارگاه آموزشی روش های مطالعه و تقویت حافظه بلند مدت

 

همراه با آزمون مهارت درک مطلب

 

دانش آموزان پایه ششم

 

برای ثبت نام و کسب اطلاعات ، اینجا کلیک کنید

دسته بندی : خبرها و اطلاعیه ها ,
 

برای انتقال مطلب به حافظه بلند مدت:

نویسنده : افسانه رحیمی | تاریخ : 03:19 ب.ظ - شنبه 24 آبان 1393
یک بار بخوانید، چند بار بازیابی اطلاعات را انجام دهید

 

یکی از اشتباهات متداول دانش‌آموزان و حتی دانشجویان این است که تاکید به چندبار خواندن دارند اما درست این است که شما کمتر بخوانید بیشتر بازیابی کنید. با بازیابی اطلاعات مطالب به روشی دیگر در ذهن ذخیره می‌شوند و همین که تلاش می‌کنید مطالب را به خاطر بیاورید اثربخشی آن ‌را چندین برابر بیشتر از چندباره خوانی می‌کند.

با بازیابی متوجه می‌شوید خیلی از چیزهایی را که فکر می‌کردید بلد نبودید را بلد هستید و اگر در جایی اشتباه کرده‌اید متوجه می‌شوید و با مرور آن یادگیری را کامل می‌کنید.

اگر می‌خواهید کیفیت مطالعه شما افزایش یابد، نسبت بازیابی به دوباره خوانی و چندباره خوانی باید 70 به 30 باشد.

روش های پیشنهادی برای بازیابی:

(به ادامه مطلب مراجعه کنید)

دسته بندی : توصیه هایی برای یادگیری بهتر ,
 

پاسخ پیام دوست نادیده ام

نویسنده : افسانه رحیمی | تاریخ : 06:55 ق.ظ - دوشنبه 19 آبان 1393

به نام آن که همه توانم از بودنش است

 

دوستی پیامی گذاشته اند و نوشته اند، دلشان برای "مشاور ششمی ها" تنگ شده. البته این را از سر لطف نوشته اند و مهری که نسبت به مشاور ششمی ها داشته اند. درک می کنم. خیلی ها، هنوز نتوانسته اند با وب"مشاور مدرسه" اخت شوند. آخر مشاور ششمی ها، سه سال مهمان مونیتورهای شان بود (ببخشید، دوباره فارسی را پاس نداشتم:نمایشگرها). حقیقت عرض کنم، خودم هم بعضی وقت ها دلم سخت برای "مشاور ششمی ها" تنگ می شود. آن قدر تنگ که تلالو اشک را در حلقه چشمانم احساس می کنم. اما، باور کنید هنوز هم با ششمی ها هستم. البته نه فقط ششمی های سال جاری . بلکه ششمی هایی که که حال "هفتمی" هستند و "هشتمی".

(تشریف ببرید ادامه مطلب، هنوز حرف دارم)

دسته بندی : پیام مشاور ,
 

برای موفقیت در یادگیری پایدار:

نویسنده : افسانه رحیمی | تاریخ : 06:33 ق.ظ - دوشنبه 19 آبان 1393تعادل مطالعه و تست‌زنی در درس‌های مختلف

 

مناسب ترین روش برای یادگیری پایدار مطالب درسی، ایجاد تعادل بین مطالعه‌ی کتاب و تست‌زنی است.

در درس‌های متنی نظیر ادبیات، زیست شناسی، هدیه هاو ...هدف کلی شما باید روی مطالعه‌ی درس‌نامه باشد اما نباید از تست‌زنی غافل شوید.

در درس‌هایی نظیر ریاضی و فیزیک، این رابطه‌ معکوس شده و شما باید مطلب یا مفهوم کلی را از درس‌نامه درک کرده و سپس با آزمون تشریحی، یادگیری را کامل کنید و با تست زنی متعادل، به تسلط برسید. 

دسته بندی : روش های مطالعه , آمادگی برای آزمون , کلیدهای موفقیت آموزشی , توصیه هایی برای یادگیری بهتر ,
 

یادگیری یعنی طی کردن منظم مراحل آن

نویسنده : افسانه رحیمی | تاریخ : 06:01 ق.ظ - دوشنبه 19 آبان 1393
برای موفقیت تحصیلی، مراحل یادگیری را کامل انجام دهید

 

هر دانش‌آموز سخت‌کوشی که شروع به مطالعه می‌کند با دغدغه‌ی این‌که چه زمانی تست کار کند مواجه است. یادگیری، مراحل مختلفی دارد که با انجام منظم مراحل می‌توانید به اهداف تان نزدیک شوید.

مرحله‌ی اول یادگیری، ادراک است. دانش‌آموز این مرحله را باید سر کلاس و سپس با استفاده از کتاب درسی و جزوه‌ی معلم و هر کتاب آموزشی انجام دهد.

(لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید)

دسته بندی : برنامه های آماده سازی , توصیه هایی برای یادگیری بهتر ,
 

ارزیابی آزمون، مهم تر از آزمون

نویسنده : افسانه رحیمی | تاریخ : 11:50 ب.ظ - یکشنبه 18 آبان 1393
چگونه پس از آزمون، خودارزیابی کنیم؟


پس از دریافت نتیجه آزمون ها، به نقاط قوت خود بیش‌تر تأکید کنید. این کار اعتمادبه‌نفس شما را بالا می‌برد و نیز با تعمیم دادن روش درست یک درس به درس دیگر تراز آن درس را افزایش خواهید داد. تشخیص نقاط ضعف و قوت اهمیت دارد ولی توجه به نقاط قوت بهتر از گله و شکایت از نقاط ضعف است.

نقاط قوت خود را هم‌چنان حفظ کنید و برای نقاط ضعف خود با استفاده از راهکارهایی که برای درس‌های با تراز بالای خود دارید تصمیماتی بگیرید. بدین ترتیب می‌توانید تحلیل درستی بر عملکرد خود داشته باشید.

دسته بندی : توصیه هایی برای یادگیری بهتر ,
 

سری جدید فیلم های 3 دقیقه ای

نویسنده : افسانه رحیمی | تاریخ : 03:51 ب.ظ - شنبه 17 آبان 1393

فیلم های 3 دقیقه ای آموزشی ( ششم، هفتم و هشتم)


پس از ورود به صفحه فیلم ها، مقطع تحصیلی خود را انتخاب کنید، کلاس خود را انتخاب نمایید. آن گاه بر روی درس مورد نظر کلیک کنید
روی تصویر کلیک کنید
دسته بندی : خلاصه درس ها , کلیک کنید !!؟!؟! ,
 

مشکل در دریافت مقاله و بازدید، از طرف سایت پشتیبان

نویسنده : افسانه رحیمی | تاریخ : 09:52 ق.ظ - چهارشنبه 14 آبان 1393صمیمانه ترین سلام ها و درود ها

متاسفانه سایت پشتیبان، با مشکل مواجه شده که در صدد رفع آن است. به یاری خدا پس از حل مشکل، سایت مجددا

در اختیار دوستان و سروران خواهد بود. سپاس
دسته بندی : پیام مشاور ,
 

مدارس در روز چهارشنبه تعطیل نیستند

نویسنده : افسانه رحیمی | تاریخ : 01:37 ب.ظ - شنبه 10 آبان 1393

مدارس در روز چهارشنبه تعطیل نیستندشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۶

به گزارش سرویس «آموزش و پرورش» ایسنا، مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش اعلام کرد: در پی تماس های تلفنی شهروندان، دانش آموزان و فرهنگیان محترم به اطلاع می رساند؛ تمام مدارس و مراکز آموزشی سراسر کشور در روز چهارشنبه چهاردم آبان ماه باز و فعالیت های آموزشی وپرورشی در آن ادامه دارد.

دسته بندی : خبرها و اطلاعیه ها ,
 

روش های صحیح مطالعه

نویسنده : افسانه رحیمی | تاریخ : 11:53 ب.ظ - جمعه 9 آبان 1393برای فراموش نکردن آن چه می خوانید:


برای داشتن مطالعه‌ای فعال و پویا نوشتن نكات مهم در حین خواندن ضروری است تا برای مرور مطالب، دوباره كتاب را نخوانید و در زمانی كوتاه از روی یادداشت‌های خود مطالب را مرور كنید.

یادداشت‌برداری، بخش مهم و حساس مطالعه است كه باید به آن توجهی خاص داشته باشید. موفقیت شما را تا حدود زیادی تضمین خواهد كرد و مدت‌زمان لازم برای یادگیری را كاهش خواهد داد. خواندن بدون یادداشت‌برداری یکی از دلایل مهم فراموشی است.

دسته بندی : روش های مطالعه , توصیه هایی برای یادگیری بهتر ,
 

اندر احوالات آسیب های نوپدید

نویسنده : افسانه رحیمی | تاریخ : 07:00 ق.ظ - پنجشنبه 8 آبان 1393


غریبه در خانه، آری یا نه؟

 

این روزها، اکثر خانه ها دزدگیر دارند. آن هم از نوع بسیار قوی و با حساسیت بالا. به مدد تکنولوژی روز، آیفون ها هم تصویری شده. می شود قبل از ورود، هر جنبنده ای را کامل شناسایی کرد. تازه، صدا و تصویر دق الباب کنندگان هم ثبت و ضبط می شود تا اگر خدای نکرده مشکلی پیش آمد، سندی در دست باشد. دوربین مدار بسته هم وسیله دیگری ست که امنیت را چندین برابر می کند. لنز چشمی هم روی درهای ورودی آپارتمان ها نصب کرده ایم که دیگر ضریب اطمینان به مولتی میلیارد برسد. خلاصه هم ورود کنندگان و هم خروج کنندگان، کاملا آنالیز می شوند و بعد اجازه ورود داده می شود. این عالی ست. امنیت نیاز انسان بوده و هست. به خصوص در خانواده هایی که کودک و نوجوان هم حضور دارد. باید به فکر غریبه ها و حفاظت خانواده بود. تا اینجا نمره همه والدین 20. اما......

(ادامه مطلب را مطالعه فرمایید)

دسته بندی : خاطرات یک روانشناس , پیام مشاور ,
 

یادگیری، عاملی برای رشد مغز

نویسنده : افسانه رحیمی | تاریخ : 11:10 ب.ظ - چهارشنبه 7 آبان 1393
یادگیری مفاهیم جدید و رشد سریع مغز


آموختن چه تأثیر بر مغز انسان دارد؟ این پرسش قرن‌هاست که پژوهشگران بسیاری را در سراسر جهان به خود مشغول کرده است. یافته‌های این پژوهشگران نشان می‌د‌هد که یادگیری موجب رشد سلولهای مغزی می‌شود. تا کنون تصور می‌شد این رشد به هفته‌ها، ما‌ه‌‌ها و حتی سال‌ها زمان نیاز دارد. تحقیق تاز‌ه پژوهشگران چینی-آمریکایی اما حکایت از آن دارد که مغز می‌تواند بسیار سریعتر از آنچه تصور می‌شد رشد کند.

تیمی از پژوهشگران چینی و آمریکایی با همکاری گروهی از دانشجویان داوطلب دست به تحقیق جالبی در این مورد زدند. این پژوهشگران از دانشجویان خواستند نام‌های جدیدی برای طیف‌های مختلف دو رنگ ‌سبز و آبی یاد بگیرند. مغز این دانشجویان پس از دو ساعت تمرین، رشد قابل توجهی نشان داده است.

مقایسه تصاویر پیش و پس از یادگیری پژوهشگران را غافلگیر کرده است. این تصاویر نشان می‌د‌هند که در بخش بینایی در بخش چپ مغز، حجم سلول‌های خاکستری بیشتر شده است. این قسمت خاکستری از پیکره سلولهای مغزی تشکیل شده است و اندازه بیرونی مغز را تشکیل می‌دهد.

دسته بندی : آیا می دانید که .... , خبرها و اطلاعیه ها ,
 

صحیح مطالعه کنیم

نویسنده : افسانه رحیمی | تاریخ : 11:09 ب.ظ - چهارشنبه 7 آبان 1393
روش های نه چندان صحیح مطالعه


خواندن بدون نوشتن: خواندن بدون نوشتن روشی نادرست برای مطالعه است. مطالعه فرایندی فعال و پویاست و برای رسیدن به این هدف باید از تمام حواس خود برای درك صحیح مطالب استفاده كرد. باید با چشمان خود مطالب را خواند، در زمان مورد نیاز مطالب را بلند بلند ادا كرد و نكات مهم را یادداشت كرد تا هم با مطالب مورد مطالعه درگیر شد و حضوری فعال در یادگیری داشت و هم در وقت مورد نیاز، خصوصاً قبل از امتحان، بتوان از روی نوشته‌ها مرور كرد و خیلی سریع مطالب مهم را به خاطر سپرد.

خط كشیدن زیر نكات مهم: این روش شاید نسبت به روش قبلی بهتر است ولی روش كاملی برای مطالعه نیست؛ زیرا در این روش بعضی از افراد به جای آن‌كه تمركز و توجه روی یادگیری و درك مطالب داشته باشند ذهنشان معطوف به خط كشیدن زیر نكات مهم می‌شود. روش صحیح خط كشیدن زیر نكات مهم به این صورت است كه ابتدا مطالب را بخوانید و مفهوم را كاملاً درك كنید و سپس زیر نكات مهم خط بكشید، نه آن‌كه در كتاب به دنبال نكات مهم بگردید تا زیر آن را خط بكشید.

دسته بندی : روش های مطالعه ,
 

تست تعیین بهره هوشی

نویسنده : افسانه رحیمی | تاریخ : 11:29 ب.ظ - سه شنبه 6 آبان 1393


تست تعیین هوشبهر IQکلیک کنیددسته بندی : کلیک کنید !!؟!؟! ,
 

بهانه!!!!!!!

نویسنده : افسانه رحیمی | تاریخ : 12:52 ب.ظ - سه شنبه 6 آبان 1393
پوزش مشاور را بپذیرید

 

چند سالی بود که وسوسه ادامه تحصیل رهایم نمی کرد. هر چند دائم در حال مطالعه بودم و هستم و انشاءالله از این پس هم خواهم بود اما، به شکل رسمی و حضور مجدد در کلاس، بحث دیگری بود.

حال خداوند این توفیق را نصیبم کرد. عالی ست. دوباره دنبال استاد دویدن، دوباره دنبال جزوه ها و مطالب جدید برای کنفرانس بودن و دوباره اضطراب شیرین دیر نرسیدن به کلاس.

اما از شما چه پنهان، کمی از کار اصلی ام دور مانده ام. مثلا همین وبلاگ نویسی و حضور در جمع دوستان مجازی. کمتر وقت پیدا می کنم سری به خانه دوستان مجازی ام بزنم و یا گزارش کارهای روزانه را روی صفحه وب بگذارم. به هر حال اگر کامنت ها را بی جواب گذاشته ام و اگر این روزها کمی از دنیای مجازی عقب مانده ام، بر من ببخشایید. انشاءالله کم کم، با شرایط جدیدم منطبق خواهم شد. التماس دعا

دسته بندی : پیام مشاور ,
 

چگونه از فراموش کردن مطالب جلوگیری کنیم؟

نویسنده : افسانه رحیمی | تاریخ : 11:21 ب.ظ - یکشنبه 4 آبان 1393


چرا درس ها را مرور کنیم؟


استفاده نكردن و به كار نبردن مطالب آموخته شده و مرور نکردن آن ها، به طور قابل ملاحظه ای میزان حضور ذهن و یادآوری را كاهش می دهد . گذشت زمان مهم ترین عامل فراموشی است .

براساس تحقیقات « ابینگهاوس » سرعت فراموشی پس از یادگیری اولیه بسیار زیاد است و پس از آن بتدریج كم می شود . به طوری كه 20 دقیقه بعد از یادگیری 42% مطالب فراموش می شود، پس از یك ساعت 56%، بعد از 9 ساعت 64% و پس از یك روز 66% و بعد از یك هفته 75% و پس از یك ماه 79% آن ها فراموش می شوند .

مرور مطالب آموخته شده و خواندن درس هر روز، در همان روز، مانع از فراموشی می شود.

دسته بندی : توصیه هایی برای یادگیری بهتر ,
 

یک کلید از هزاران کلید !!!!!(50)

نویسنده : افسانه رحیمی | تاریخ : 11:31 ب.ظ - شنبه 3 آبان 1393


در تست زدن مراقب باشید .....(2)چینش درس‌ها در دفترچه‌ی سؤال از روی فکر و تجربه است و شما در جلسه‌ی کنکور نیز با این ترتیب روبه‌رو خواهید شد. پس ترتیب دفترچه را به هم نزنید. توصیه می‌شود این ترتیب را در چند آزمون آزمایشی در منزل تکرار کنید تا برای‌تان به عادت تبدیل شود.

دسته بندی : آمادگی برای آزمون , کلیدهای موفقیت آموزشی ,
 

یک کلید از هزاران کلید !!!!!(49)

نویسنده : افسانه رحیمی | تاریخ : 11:30 ب.ظ - شنبه 3 آبان 1393


در تست زدن مراقب باشید که .....(1)

 

نکته‌ی مهمی که ممکن است برای دانش‌آموزان در جلسه‌ی آزمون اتفاق بیفتد، مسئله‌ی جابه‌جا پر کردن پاسخ‌هاست. توصیه می‌شود هر ده سؤال یک بار شماره‌ی سؤال و پاسخ‌برگ را کنترل کنید. ممکن است حتی این موضوع در جلسه‌ی آزمون برای شما رخ ندهد؛ با این حال بهتر است این موضوع را در جلسه‌ی آزمون کنترل کنید. 

دسته بندی : آمادگی برای آزمون , کلیدهای موفقیت آموزشی ,
 

چه وقت دانش آموز نیاز به آموزش انفرادی دارد؟(2)

نویسنده : افسانه رحیمی | تاریخ : 12:08 ب.ظ - جمعه 2 آبان 1393

اگر شاهد بودید که .......(2)


گاهی متوجه می‌شوید بعضی از بچه‌ها با وجود تلاش نتیجه مطلوب دریافت نمی‌کنند، علت این است که آن‌ها به راحتی مطالب درسی را متوجه نمی‌شوند. برای درک مفاهیم خیلی ساده، واضح و روشن گیج شده و سطح درسی‌شان مطابق با میزان هوش شان نیست یا حتی شاید دیرآموزتر از دیگران هستند. بنابراین از بقیه بچه‌ها عقب مانده، بی انگیزه شده، از تن دادن به این شرایط طفره می‌روند و هنگام اعتراض والدین و معلم حالت دفاعی به خود می‌گیرند. در چنین وضعی حضور معلم خصوصی می‌تواند تا حد زیادی مثمر ثمر باشد.

 

دسته بندی : توصیه هایی برای یادگیری بهتر ,
 

چه وقت دانش آموز نیاز به آموزش انفرادی دارد؟(1)

نویسنده : افسانه رحیمی | تاریخ : 12:03 ب.ظ - جمعه 2 آبان 1393

اگر شاهد بودید که......(1)


گاهی متوجه می‌شوید دانش آموز، به انجام تکالیف مدرسه‌اش اهمیت نمی‌دهد و آن را مرتب به تأخیر می‌اندازد. در این صورت شاید او قادر نیست به تنهایی خود را با افزایش درس‌ها و میزان تکالیفش تطبیق دهد. اگر این پشت گوش اندازی ها گه گاه باشد تا حدی قابل قبول است ولی مسامحه کردن دائمی می‌تواند نشانه‌ای از یک مشکل بزرگ‌تر باشد. به خصوص اگر او به تذکرات مکرر والدین و مربیان خود بی اعتنا باشد. در امر تحصیل دانش آموزان هوشیاری، درایت و تیزبینی پدر و مادرها برای شناسایی هرگونه ناهنجاری تحصیلی بسیار موثر خواهد بود.  اگر آن‌ها متوجه افت درسی فرزند خود در یک درس به خصوص یا تمام دروس شدند یا گاهی شک کنند که شاید در یادگیری ناتوانایی هایی دارد، با کمک گرفتن به موقع از یک معلم شایسته می‌توانند این خلأ آموزشی را برای فرزندشان پرکنند. معلم خصوصی توانا می‌تواند کمک و حامی خوبی برای ارتقای عادات پسندیده تحصیلی، خودانگیختگی، شوق انجام تکالیف محوله و آمادگی برای امتحانات دانش آموز ضعیف باشد.

دسته بندی : توصیه هایی برای یادگیری بهتر ,
 

آخرین مطالب

» ششمی ها، لطفا بخوانید : ( شنبه 15 فروردین 1394 )
» ششمی های عزیز : ( دوشنبه 18 اسفند 1393 )
» هیچ دانش آموز ششمی، نباید در نوروز بدون برنامه بماند ( جمعه 15 اسفند 1393 )
» جلسه هم اندیشی مشاوران پایه ششم ( چهارشنبه 15 بهمن 1393 )
» بلاخره انتظار ها به پایان رسید......... ( دوشنبه 13 بهمن 1393 )
» اندر احوالات آزمون جلیل القدر تیزهوشان ( یکشنبه 12 بهمن 1393 )
» آزمون ورودی مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان ( یکشنبه 12 بهمن 1393 )
» با شما هستیم، همیشه و همه جا، در پناه حمایت حضرت دوست ( چهارشنبه 8 بهمن 1393 )
» فایل صوتی نظارت والدین بر وظایف تحصیلی دانش آموزان ( دوشنبه 6 بهمن 1393 )
» هم تفریح، هم درس خواندن ( دوشنبه 6 بهمن 1393 )
» نیمسال دوم را با تحلیل روش های مطالعه در نیمسال اول آغاز می کنیم ( شنبه 4 بهمن 1393 )
» تکنیک های مطالعه درس علوم ( جمعه 3 بهمن 1393 )
» پاسخ به سوالات (57) ( دوشنبه 29 دی 1393 )
» فایل صوتی موفقیت تحصیلی ( شنبه 27 دی 1393 )
» پاسخ به سوالات (56) ( جمعه 26 دی 1393 )
» برای انتقال بهتر مطلب به حافظه بلند مدت: ( شنبه 20 دی 1393 )
» چگونه بر فراموشی مطالب خوانده‌ شده غلبه کنیم؟ ( شنبه 20 دی 1393 )
» آیین نامه ارزشیابی کیفی -توصیفی شش پایه دوره ابتدایی تصویب شد ( دوشنبه 15 دی 1393 )
» گزیده ای از همایش مدیریت کودکان ونوجوانان در فضای سایبری ( یکشنبه 7 دی 1393 )
» آمادگی برای آزمون (2) ( یکشنبه 7 دی 1393 )
» من در امتحان موفق می شوم اگر: ( سه شنبه 2 دی 1393 )
» پاسخ به سوالات (55) ( یکشنبه 30 آذر 1393 )
» تکنیک های کنترل حواس پرتی در زمان مطالعه ( شنبه 29 آذر 1393 )
» صحیح مطالعه کنیم ( پنجشنبه 27 آذر 1393 )
» تشریحی خواندن گام اول، تست گام دوم ( پنجشنبه 27 آذر 1393 )
» پا از گلیم درازتر کردن های یک روانشناس!؟!؟! ( شنبه 22 آذر 1393 )
» فایل صوتی کارگاه اقدام پژوهی ( پنجشنبه 13 آذر 1393 )
» امان از قدر ناشناسی اساتیدا!؟!؟!؟! ( جمعه 7 آذر 1393 )
» نقش تحصیلات مادر در موفقیت تحصیلی فرزندان ( یکشنبه 2 آذر 1393 )
» روش صحیح درس خواندن = موفقیت ( جمعه 30 آبان 1393 )
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic